Akcja Letnia 2018

Druhny i druhowie !

W imieniu całek Komendy Hufca Ziemi Wadowickiej chciałbym poinformować i zarazem zaprosić na obóz harcerski połączony z opcją dla zuchów organizowany prze nasz hufiec na Harcerskiej Bazie Obozowej w Unieściu.
Wszystkie materiały niezbędne do rekrutacji oraz oferta znajduję się w załączniku. Organizacja obozu i kolonii wynika z potrzeby środowiska oraz zainteresowania, zdaję sobie sprawę iż ogromna rzesza instruktorów oraz 200 harcerzy zaplanowała udział w Zlocie ZHP w Gdańsku mimo wszystko pozostaje jeszcze sporo harcerzy dla których obóz będzie szansą na wspaniałe wakacje w harcerskim stylu ?.

Wszystkich chętnych drużynowych oraz przybocznych zapraszam do udziału w obozie czekam na zgłoszenia do 30 marca aby po Świętach Wielkanocnych można było organizować spotkania programowe.

Wszystkie materiały proszę przekazać do Waszych członków w drużynach aby wiedzieli że jest możliwość uczestnictwa w obozie naszego hufca.

Obóz na terenie naszej Bazy Harcerskiej w Unieściu będzie nowym wyzwanie i kolejnym terenem do poznania przez naszych harcerzy.

Oferta kolonia obóz 2018
Kolonia Karta zgłoszenia uczestnika Unieście
Karta_kwalifikacyjna_ko
Zal-nr-9-Zalacznik-do-Karty-kwalifikacyjnej-niepelnoletniego-uczestnika
Zal-nr-10-Zalacznik-do-Karty-kwalifikacyjnej-pelnoletniego-uczestnika

 

Pozdrawiam
hm. Marcin Homel
Komendant Hufca