Zbiórka maskotek i książek

W imieniu dh pwd. Joanny Kręcichwost, zachęcamy wszystkie jednostki do włączenia się w akcję pomocy na rzecz podopiecznych Fundacji Pomóc Więcej. W związku z tym, organizujemy zbiórkę używanych książek oraz pluszaków 🙂 Zbieramy maskotki i książki o dowolnej tematyce w dobrym stanie ?

Później zostaną przewiezione przez członków fundacji do Świętochłowic, gdzie zostaną wystawione do sprzedaży na kiermaszu. 

“Oddajesz pluszaka- ratujesz dzieciaka” oraz ”’Podziel się książką”

Pluszaki i książki prosimy przywieźć do hufca w terminie do soboty 16.02.2019r. (do godziny 10.30). Gdyby któraś jednostka potrzebowała więcej czasu proszę o kontakt. Podpiszcie proszę worek z pluszakami nazwą jednostki. Drużynowych proszę o wstępną selekcję darów, żeby rzeczy były naprawdę w dobrym stanie.

Liczymy na Was ????????