Grudniowa odprawa i spotkanie namiestnictw

Druhny i Druhowie,

Serdecznie zapraszam na Odprawę Kadry Hufca, która odbędzie się tradycyjnie, w pierwszy piątek miesiąca tj. 6 grudnia 2019 o godzinie 17:00 w Budynku Hufca na Teatralnej 2. 

Obowiązujący strój to koszulka i chusta harcerska.

Po odprawie odbędą się spotkania namiestnictwa zuchowego, harcerskiego i starszoharcerskiego. Spotkanie namiestnictwa wędrowniczego będzie miało miejsce na odbywającej się w ten sam dzień Wigilii Wędrowniczej w Zalesiu.

Przypominam, że wysyłanie meldunków pozostaje bez zmian, zachęcam do wysyłania ich do 5 dnia każdego miesiąca na adres wadowice@zhp.pl (w przypadku namiestnictwa zuchowego, również na adres zuchywadowice@gmail.com). 

Do zobaczenia na odprawie! 

Czuwaj, 

phm. Adam Świetlik – zastępca Komendantki