Harcerskie lato 2020

Zapraszamy do Zalesia!

Komenda Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP podaje do wiadomości terminy i kwoty obowiązujące podczas biwaków (zuchowego i harcerskiego) Nieobozowej Akcji Letniej. Szczegóły na PLAKACIE oraz w OFERCIE.

Informujemy również, że w tym roku rekrutacja na biwaki odbywa się poprzez wypełnienie formularza online, znajdującego się tutaj:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzWiN2P3o8dhDt_75bHXVuwlUMEZHQ0RBRTZGVVUxMTM1NDhQMlBXQTY4SS4u

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu biwaków z przyczyn niezależnych od nas. Będziemy informować o wszystkim za pośrednictwem poczty mailowej oraz komunikatów na stronie hufca.


Wczasy nad morzem – Unieście
Propozycja dla rodzin, par, grup znajomych – osób indywidualnych. Zapraszamy do nadmorskiej stanicy obozowej w Unieściu (Mielno).

– zakwaterowanie w domkach, namiocie naszym lub własnym
– w cenie pobytu 4️ posiłki dziennie oraz media

Termin: 13-30 lipca 2020

ZGŁOSZENIA mailowo: biuro@skautwadowice.pl
Pytania: tel. 606 663 353

 KARTA ZGŁOSZENIA

OFERTA

Wpłaty:
Santander Bank: 93 1090 1665 0000 0001 3233 2051
Tytuł wpłaty: nazwisko i imię, termin pobytu


Druhny i Druhowie,

Komenda Hufca Ziemi Wadowickiej podaje do wiadomości terminy i kwoty obowiązujące podczas Harcerskiej Akcji Letniej dla obozu harcerskiego i kolonii zuchowej – szczegóły na PLAKACIE

Informujemy również, że w tym roku rekrutacja na obóz i kolonię odbywa się poprzez wypełnienie formularza online, znajdującego się tutaj:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzWiN2P3o8dhDt_75bHXVuwlUM0ZIVURWTk5BV1JESjhXMjRVTU1ZVFk0Ti4u

Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego zastrzegamy sobie możliwość odwołania lub zmiany terminu obozu i kolonii z przyczyn niezależnych od nas. Bardzo prosimy, by na dzień dzisiejszy nie wpłacać żadnych zaliczek. Będziemy informować o wszystkim za pośrednictwem poczty mailowej oraz komunikatów na stronie hufca.

Czuwaj!
pwd. Julia Moskwa
komendantka hufca