#zostanwdomu

Druhny i Druhowie,

przypominam, że wszystkich nas obowiązują zasady POZOSTANIA W DOMU w najbliższych dniach, ograniczenia do minimum wszelkich kontaktów społecznych oraz stosowania podstawowych zasad higieny.

ZHP na bieżąco publikuje informacje oraz propozycje na spędzanie czasu:https://zhp.pl/koronawirus/?fbclid=IwAR0Gd5UwXLeT7oeeMj7Uu_vWFMLBAO08T2fTJS-HsTwdQqOmQTApREg6Zx0

Mając na uwadze harcerskie zawołanie „Czuwaj!”, pozostańmy uważni na siebie i drugiego człowieka. Bądźmy empatyczni, ostrożni i wyrozumiali. – przeczytać można w oficjalnym liście wszystkich polskich organizacji skautowych. Proszę przypomnieć zuchom i harcerzom, żeby nie traktowali tego czasu jako ferii. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za sytuację społeczną, a pozostanie w domu jest wyrazem ogromnej odpowiedzialności i świadomości.

Instruktorzy i wędrownicy powyżej 18 roku życia mogą dodatkowo zaangażować się w służbę wypełniając poniższy formularz oraz przesyłając informację do hufca: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzdqajos8LchJoF3R6zW3nA9UNUg3VDUwWUcySUhIMElXSUtITVRZS01HMS4u

Wszystkim przypominam i bardzo proszę o dostosowanie się do odgórnych zaleceń. W tym czasie nie zapominajmy również o tym, że Harcerz jest zawsze pogodny 🙂

Czuwaj!
pwd. Julia Moskwa
komendantka hufca