Konkurs plastyczny „1461 niesamowitych dni, czyli od imienin do imienin” rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że znamy już wyniki konkursu plastycznego ogłoszonego z okazji tegorocznych obchodów Imienin Zucha. Przypomnijmy, zadaniem uczestników konkursu było wykonanie obrazu przedstawiającego najwspanialsze wspomnienie z okresu bycia zuchem (biwak, zbiórka, wycieczka, zlot itp.) wraz z krótkim opisem tego wydarzenia. Konkurs był adresowany do wszystkich zuchów gromad zuchowych oraz harcerzy drużyn harcerskich i starszoharcerskich (z zastrzeżeniem, że w okresie od poprzednich Imienin Zucha (29.02.2016r.) do obecnych byli zuchami jednej z gromad zuchowych) Hufca Ziemi Wadowickiej ZHP.

Do organizatorów wpłynęło łącznie 17 prac w dwóch kategoriach wiekowych. W ostatnich dniach komisja konkursowa oceniła prace biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematyką konkursu, oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu oraz walory artystyczne m.in. kompozycję, kolorystykę i technikę wykonania.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

kategoria I – zuchy:

I miejsce – Zuzanna Sarapata z 6 GZ „Bractwo Tęczy”

II miejsce – Kacper Pękala z 9 GZ „Dzielne Duszki”

III miejsce – Julia Łężniak z 16 GZ „Przyjaciele Paddingtona”

wyróżnienie – Hanna Kwarciak z 17 GZ „Dzielne Lwy”

wyróżnienie – Ewa Niesyczyńska z 8 GZ  „Tęczowe Karpiki”

kategoria II – harcerze:

I miejsce – Maja Mamcarczyk z 4 DH „Granit”

II miejsce – Antonina Kubas z 4 DH „Granit”

wyróżnienie – Emilia Mamcarczyk z 6 GZ „Bractwo Tęczy” (przyboczna)

               Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie. Na początku maja do wszystkich uczestników trafiły dyplomy a do zwycięzców nagrody. W galerii zdjęć prezentujemy fotorelację z przekazania nagród oraz wyróżnione prace.

pwd. Mateusz Gonciarczyk

namiestnik zuchowy