Obóz i kolonia – start zgłoszeń!

Druhny i Druhowie, Szanowni Państwo!

Mamy wiadomość na ocieplenie chłodnych lutowych dni… Ruszamy ze zgłoszeniami na obóz i kolonię!

Serdecznie zapraszamy zuchy i harcerzy z Hufca Ziemi Wadowickiej do bazy w Unieściu, gdzie spędzimy czas od 16 do 31 lipca 2021r. Wzorem roku poprzedniego, ze względu na zmieniającą się sytuację związaną z pandemią koronawirusa, zaczynamy planować harcerskie lato i przygotowujemy się do organizacji obozu i kolonii, jednak na tę chwilę nie przyjmujemy zaliczek i ostateczną decyzję podejmiemy, gdy pojawią się przepisy państwowe dotyczące organizacji wypoczynku. Ale jesteśmy dobrej myśli, w zeszłym roku się udało, więc mamy nadzieję, że i teraz się uda!

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 marca, następnie zgłoszenia będą zatwierdzane przez drużynowych. Liczba miejsc ograniczona, więc nie ma co zwlekać!

Link do formularza zgłoszeniowego dla uczestników kolonii zuchowej i obozu harcerskiego.