Odszedł hm. Marek Studnicki

Druhny i Druhowie,

Z przykrością informuję, że w nocy z 26 na 27 listopada na wieczną wartę odszedł hm. Marek Studnicki. Zachęcam do zapoznania się z załącznikami i przyjęcia żałoby.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek (29.11)  w kościele św. Piotra Apostoła w Wadowicach, zbiórka harcerzy i instruktorów o godz. 13:30.

Ostatnim życzeniem Druha Marka było, żeby na jego pogrzeb przyszło wielu harcerzy. Bardzo proszę o uszanowanie tej prośby.

Czuwaj!

pwd. Julia Moskwa – Komendantka Hufca Ziemi Wadowickiej

Nekrolog

Rozkaz specjalny

Grudniowa odprawa i spotkanie namiestnictw

Druhny i Druhowie,

Serdecznie zapraszam na Odprawę Kadry Hufca, która odbędzie się tradycyjnie, w pierwszy piątek miesiąca tj. 6 grudnia 2019 o godzinie 17:00 w Budynku Hufca na Teatralnej 2. 

Obowiązujący strój to koszulka i chusta harcerska.

Po odprawie odbędą się spotkania namiestnictwa zuchowego, harcerskiego i starszoharcerskiego. Spotkanie namiestnictwa wędrowniczego będzie miało miejsce na odbywającej się w ten sam dzień Wigilii Wędrowniczej w Zalesiu.

Przypominam, że wysyłanie meldunków pozostaje bez zmian, zachęcam do wysyłania ich do 5 dnia każdego miesiąca na adres wadowice@zhp.pl (w przypadku namiestnictwa zuchowego, również na adres zuchywadowice@gmail.com). 

Do zobaczenia na odprawie! 

Czuwaj, 

phm. Adam Świetlik – zastępca Komendantki