Konkurs plastyczny “1461 niesamowitych dni, czyli od imienin do imienin”

Druhny i Druhowie, już niedługo wyjątkowy dzień dla wszystkich zuchów – Imieniny Zucha, które jak wiemy zdarzają się raz na cztery lata, zawsze 29 lutego. Z tej okazji do wielkiego świętowania przygotowują się już wszystkie zuchy naszego hufca. Zawsze jednak lepiej świętuje się w większym gronie, dlatego do celebrowania tego wyjątkowego czasu pragniemy zaprosić wszystkich chętnych. Przecież prawdopodobnie każdy obecnie harcerz był kiedyś zuchem i należał do jednej z hufcowych gromad zuchowych.

Z tej okazji zapraszamy Was – drużynowych zuchowych, a także drużynowych harcerskich i starszoharcerskich do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie plastycznym. Zapraszamy Wasze zuchy oraz harcerzy, którzy w okresie od poprzednich Imienin Zucha (29.02.2016r.) do obecnych byli zuchami jednej z gromad zuchowych Hufca Ziemi Wadowickiej do wspólnego powspominania najlepszych zuchowych chwil i utrwalenia ich na kartce papieru.

A co trzeba zrobić dokładnie? Po szczegóły odsyłamy do załączonego REGULAMINU KONKURSU