Kurs nurkowania

W imieniu dh phm. Krzysztofa Szydło zapraszamy zuchy, harcerzy i instruktorów na niepowtarzalny kurs nurkowania

Nurkowanie dla zuchów i harcerzy od 8 roku życia.

Warunek:

1. Chęci
  2. Podstawowe umiejętności pływackie (przepłynięcie 25 m, strzałka pod woda 2m)
  3. Zgoda rodziców, wypełnienie niezbędnych formularzy
  4. Do drugiego etapu szkolenia (nurkowanie w sprzęcie powietrznym) – badania lekarskie
  5. Podstawowy sprzęt ABC (maska , rurka nurkowa “fajka”, płetwy
  6. Teoria – siedziba Hufca Ziemi Wadowickiej
  7. Zajęcia praktyczne – Kryta Pływalnia Delfin (niedziele od godziny 7 do 8).

Dzieci i młodzież od 8 do 14 roku życia możliwość uzyskania stopnia PMB płetwonurka młodzieżowego stopień brązowy.  Powyżej 14 roku życia dyplom ukończenia szkolenia wstępnego.

Koszty:

1 Wynajęcie toru na dzień dzisiejszy 120 pln (przy 15 nurkujących w ABC, niecałe 10 pln od osoby)

1. Dojazd we własnym zakresie
  2. Oferuję bezpłatne przekazanie poprowadzenie szkolenia w ABC

Oczekuję  zmobilizowania grupy 15 osobowej spełniającej powyższe warunki, możliwości przeprowadzenia zajęć teoretycznych w siedzibie Hufca. Dobrej zabawy z nową przygodą.

phm Krzysztof Szydło
tel.: 533998449