Wycieczka kadry HAL 2022

W sobotę 8.10.2022 r. odbyła się wycieczka dla tegorocznej kadry wychowawczej i kwatermistrzowskiej Harcerskiej Akcji Letniej 2022 r. Wyjazd był formą podziękowania dla osób, które poświęciły swój czas i energię na rzecz organizacji dla zuchów i harcerzy letnich wypoczynków organizowanych w naszym hufcu.

               Podczas wycieczki odwiedziliśmy Tatry słowackie, gdzie podążając szlakiem z Tatrzańskiej Polanki mogliśmy zobaczyć m.in. Wielicki Staw, Batyżowiecką Dolinę wraz z Batyżowieckim Stawem. Przez całą trasę mogliśmy obserwować Gerlach (2655 m n.p.m.), czyli najwyższy szczyt Tatr.

               Po trudzie wędrówki ruszyliśmy w stronę Chochołowa, gdzie na wszystkich uczestników czekał obiad oraz relaks w termach chochołowskich. Po tym intensywnym dniu wszyscy w uśmiechem na twarzy powrócili do Wadowic pełni energii do kolejnych harcerskich działań.