Warsztaty

Kartka okolicznościowa i różne techniki graficzne nie będą miały już żadnych tajemnic dla uczestników sobotnich warsztatów dla kadry gromad zuchowych i drużyn harcerskich naszego hufca. W sobotę 11 lutego 2023 odbyły się warsztaty “Chcesz narzędzie – idź na warsztaty”. Przyboczni uczestniczący w warsztatach poznali techniki tworzenia kartek okolicznościowych z phm. Mirosławą Zarębą. Każdy uczestnik warsztatów wykonał własną, niepowtarzalną kartę z okazji nadchodzącego Dnia Myśli Braterskiej. Podczas drugiej części warsztatów, prowadzonej przez pwd. Mariusza Machetę, kadra hufca poznała różne techniki graficzne oraz praktycznie technikę kolografu. Śladem po warsztatach zostały niepowtarzalne odbitki, wykonane przez uczestników.